zengin dul bayanlar

Genel

Jigololuk hizmeti veren aşağı yukarı her erkeğin hayali, Zengin ve Dul Bayanlar eşliğinde olmaktır. Nedenini merak etmeye gerek yok, çok kolay bir nedeni var. Dul Bayanlar, Partnerlik hizmeti aldıkları erkeklerin sadakatinden ve itimat edilir oluşundan emin oldukları taktirde basit basit Partner değiştirmezler. Hatta birçok Jigolo Arayan Zengin ve Dul Bayan Jigolo’su ile aynı evde hayatayı tercih eder. Rentboyluk yapan dostlara tavsiyemiz, sadık ve itimat edilir olmak konusu ile ilgili yol katetmeye çalışmalarıdır.

Rentboyların gözdesi Jigolo Arayan Zengin ve Dul Bayanlar, fazla zaman hizmet aldıkları Jigololar’ı kendilerine bağlayabilmek adına pahalı armağanlar alırlar. Örneğin bir giyim mağazasına götürüp baştan aşağı sonsuz kıyafet alabilirler. Ya da çok şık pahalı bir saat ile mükafatlendirebilirler. Veya yeni bir lüks ev döşeyip orada yadımını sağlayabilirler. Hedefiniz nitelikli ve iyi yaşam sürdürmeksa Jigolo Arayan Zengin ve Dul Bayanlar’ın değerini bilin dostlar.

8

Authors gravatar

sami

merhaba ben Jigolo Sami 40 yasinda esmer bekar beyim

Authors gravatar

Ahmet

Yalamak her pozisyonaacıgım olgunbayanlardanhoşlanıyorum sözele açık bekliyorum aktifim bekliyorum tatmin ederimşehirfarketmez yâş farketmezözeleaçık

Authors gravatar

murat alkan

ben murat yasım 35 jıgolo isteyen , gizliliğe ve hijyene önem veren bayanlarla gorusmek isterim aramanızı beklıyorum.

Authors gravatar

engin

merhaba ben jigolo engin 33yasindayim temiz ve bakın ligin ist avcilarda ikamet ediyorum gizli lige önem veren bayanların araması bekliyorum

Authors gravatar

MURAT BURSA

SLM BURSA.DAN JIGOLO ARAYAN BAYANLAR VE EVLİCİFLER GİZLİLİK İÇİNDE JIGOLO ARYORSANIZ TAM ADRESDESİNİZ DENEYİMLİ JIGOLOLUĞUMLA BURSA.DAN JIGOLO ARAYANLARA HIZMET VERMEKTEYİM.

Authors gravatar

Şeytan16

21 yaşında, genç, yakışıklı, yeşil gözlü, hijyene ve gizliliğe önem veren biriyim. Partner arayan bayanlar ulaşabilir..

Bir Cevap Yazın